• Child's Play 3

    ★★

  • Child's Play 2

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Alien

    ★★★½

  • Sisters

    ★★½

  • The Witches

    ★½

  • Cry Wolf

    ★½

  • Wild Things

    ★★

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Bad Hair

    ★★

  • On Chesil Beach

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★½

  • Me and You and Everyone We Know

    ★★½

  • The Boys in the Band

    ★★½

  • Sexy Baby

    ★★

  • Hot Girls Wanted

    ★★½

  • Kill List

    ★★

  • Nocturne

    ★★