Sort by
  • Nowhere Near

    ★★★

  • Flipside

    ★★★

  • Arthur&Diana

    ★★★½

  • Light, Noise, Smoke, and Light, Noise, Smoke

    ★★★

  • Slow Shift

    ★★★

  • We Don't Talk Like We Used To

    ★★★

  • Sundown

    ★★★½

  • Film Sculpture (1)

  • Film Sculpture (2)

  • Film Sculpture (3)

  • Film Sculpture (4)

  • Shrooms

  • I Don't Know Who You Are

    ★★★

  • Hit Man

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★

  • Let's Talk

    ★★★½

  • Critical Zone

    ★★★½

  • Lousy Carter

    ★★★

  • The Human Surge 3

    ★★★

  • Best Secret Place

    ★★½

  • Whispers of Fire & Water

    ★★½

  • Obscure Night - Goodbye Here, Anywhere

    ★★★

  • The Guard

    ★★½

  • Searching for the 5th Direction

    ★★★

  • Last Night

    ★½

  • I Look into the Mirror and Repeat to Myself

    ★★½

  • Valley Pride

    ★★★

  • The Permanent Picture

    ★★★

  • Bonjour la langue

    ★★★

  • Dreaming & Dying

    ★★★

  • Mademoiselle Kenopsia

    ★★★

  • iNTELLIGENCE

    ★★½

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★

  • Family Portrait

    ★★★

  • Night Shift

    ★★½

  • A Bird Called Memory

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Mountains

  • Q

  • La Chimera

  • Tits

    ★★★

  • As It Was

    ★★★

  • 27

    ★★★

  • In Our Day

    ★★½

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

    ★★★

  • The Taste of Things

    ★★½

  • Mast-Del

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Club Zero

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

  • Riddle of Fire

    ★★½

  • May December

    ★★½

  • Only the River Flows

    ★★★

  • Pictures of Ghosts

    ★★★½

  • Eureka

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★

  • About Dry Grasses

    ★★★

  • Inshallah a Boy

    ★★★

  • The Red Sea Makes Me Wanna Cry

  • A Prince

    ★★★

  • The Sweet East

    ★★★½

  • The Delinquents

    ★★★½

  • Even Though It's Night

    ★★★

  • None of That

    ★★★

  • Fár

    ★★★

  • A Storm Inside

    ★★★

  • Lemon Tree

    ★★★½