• Prey

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • The Gray Man

  • Victoria's Secret: Angels and Demons

    ★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Mind Over Murder

    ★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★

  • Endangered

    ★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★½

  • Fire Island

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Angelyne

    ★★★½

  • Senior Year

  • Our Father

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★½

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • RRR

    ★★

  • Deep Water

    ½

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Sheryl

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★½

  • Undercurrent: The Disappearance of Kim Wall

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Nest

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Uncharted

    ½

  • Kimi

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★

  • Navalny

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • The Martha Mitchell Effect

    ★★★

  • You’ve Never Been Completely Honest

    ★★★

  • Watcher

    ★★½

  • Salt in My Soul

    ★★★★

  • Fresh

    ★★

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Tourist

    ★★

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★