Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Inside

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Spirited

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Groot's First Steps

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Prey

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Close

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★★½

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • So Vam

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★