RSS feed for vvranv

vvranv has logged 11 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Founder

The Founder

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
All the Money in the World

All the Money in the World

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Incredible Jessica James

The Incredible Jessica James

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
People, Places, Things

People, Places, Things

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
I Kill Giants

I Kill Giants

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Tomboy

Tomboy

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry