Sort by
  • Belle

    ★★★½

  • Disclosure

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★★½

  • Real Women Have Curves

    ★★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Prisoners

    ★★★½

  • Heart Shot

    ★★

  • Sorry to Bother You

    ★½

  • Swiss Army Man

    ★★★½

  • Little Miss Sunshine

    ★★★½

  • Rocks

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dorian Gray

    ★★½

  • Choose or Die

    ★★½

  • Mark, Mary + Some Other People

    ★½

  • Never Better

    ★★★½

  • Chronicle

    ★★★★★