• Hustle

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Jackass Forever

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Luca

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Ninjababy

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Penultimate

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Rifkin's Festival

    ★★★½

  • After Love

    ★★★★

  • Mandibles

    ★★★

  • Apples

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★★

  • My Hero Academia: Make It! Do-or-Die Survival Training, Part 2

  • My Hero Academia: Make It! Do-or-Die Survival Training, Part 1

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • The Last Dance

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • The Hater

    ★★★★

  • Bad Tales

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★½

  • Minari

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Dorohedoro

    ★★★★

  • The New Pope

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Watchmen

  • The Jesus Rolls

    ★★★

  • Undone

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Waiting for the Barbarians

    ★★★

  • Roger Waters: Us + Them

    ★★★½

  • Volare

    ★★★

  • State Funeral

    ★★½