Wahl has logged 26 entries for films during June 2012.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Mr. Woodcock

Mr. Woodcock

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
26
The Thin Red Line

The Thin Red Line

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Poughkeepsie Tapes

The Poughkeepsie Tapes

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Step Brothers

Step Brothers

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Your Highness

Your Highness

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Exorcist III

The Exorcist III

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Play

Play

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Life Aquatic with Steve Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Tomme tønner

Tomme tønner

2010
×
★½
Edit this entry  
18
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★
Edit this entry  
17
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★
Edit this entry  
16
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Intruders

Intruders

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
A Separation

A Separation

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Pact

The Pact

2012
×
Read the review Edit this entry  
14
I'll Always Know What You Did Last Summer

I'll Always Know What You Did Last Summer

2006
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Fish Tank

Fish Tank

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hunger

Hunger

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Devil Inside

The Devil Inside

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Bad Ass

Bad Ass

2012
×
Read the review Edit this entry  
03
Prometheus

Prometheus

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dracula

Dracula

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry