• Kung Fury 2

  • The Leech

  • Firestarter

  • Films Confiscated from a French Brothel

  • Cold Wind Blowing

  • Everything Everywhere All at Once

  • Pink Floyd: P. U. L. S. E.

  • Here Comes A Thought

    ★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★

  • One December Night

  • Amityville Cop

    ★★½

  • Harland Manor

  • Black as Night

  • Bingo Hell

  • No Time to Die

  • V/H/S/94

  • The Last Room on the Left

  • Silent Night

  • Nightbooks

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★★

  • Cryptids

  • The Wild Man: Skunk Ape

  • Jason Rising

    ★★★★

  • The Trip

  • The Advent Calendar

  • The Velvet Underground

  • Fear Street: 1994

  • Babysitter Must Die

  • Werewolves Within

  • Lisey's Story

  • Man vs. Bigfoot

  • We Were There to be There

    ★★★★½

  • Ape Canyon

  • Red Snow

  • Dawn of the Beast

  • Blood Moon

  • Nobody

    ★★★★

  • Jakob's Wife

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★★

  • The Parish

  • 60 Seconds to Die 3

  • South Park Vaccination Special

  • The Devil Below

  • Coming 2 America

  • Neeras

  • Poly Styrene: I Am a Cliché

  • Rock Camp: The Movie

  • Bobo the Monkey

    ★★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★★

  • Letters to Satan Claus

    ★★½

  • Slayed

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★★

  • The Stand

  • The Mark of the Bell Witch

    ★★★

  • Bigfoot: The Conspiracy

  • Christmas Crossfire

  • Audrey

    ★★★½

  • Charles Bronson: The Spirit of Masculinity

  • Jimi Hendrix Experience - Live in Maui

  • 13 Slays Till X-mas

  • Happy Horror Days

  • Tales of the Uncanny

    ★★★★

  • Ctrl+Alt+Trick/Treat

    ★★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Wreck

  • The Nights Before Christmas

  • Roald Dahl's The Witches

  • Goodbye Honey

    ★★★