RSS feed for lil timmy tim

lil timmy tim has watched 41 animated films.

  • Hair Love

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Norm of the North: Keys to the Kingdom

    ½

  • The Emoji Movie

    ½

  • The Boss Baby

    ★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★½

  • Finding Dory

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Minions

    ★½

  • Inside Out

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★½

  • Frozen

    ★★★½

  • Brave

    ★★★

  • Foodfight!

    ½

  • The Lorax

    ★★★

  • Tangled

    ★★★★½

  • Toy Story 3

    ★★★★½

  • Up

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★★½

  • Alvin and the Chipmunks

  • Ratatouille

    ★★★★½

  • Cars

    ★★

  • Hoodwinked!

    ★★★★

  • Kronk's New Groove

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • Finding Nemo

    ★★★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★

  • The Emperor's New Groove

    ★★★★

  • Toy Story 2

    ★★★★★

  • A Bug's Life

    ★★★½

  • Hercules

    ★★★½

  • Toy Story

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★★★

  • The Wrong Trousers

    ★★★★★

  • A Grand Day Out