Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Rumble Through the Dark

    ★★★★

  • What Happens Later

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Get Gotti

  • The Insurrectionist Next Door

  • The Puppetman

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Ballerina

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★★★½

  • Sly

    ★★★★

  • The Outlaw Johnny Black

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★★

  • Night of the Hunted

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Quiz Lady

    ★★½

  • Reptile

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • El Conde

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • RoboDoc: The Creation of RoboCop

    ★★★★½

  • Painkiller

    ★★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★½

  • Heart of Stone

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • River Wild

    ★★★½

  • Shrapnel

    ★★★★½

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★

  • The Golden Boy

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★★★

  • Justified: City Primeval

    ★★★★½

  • The Channel

    ★★★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Full Circle

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Last Call: When a Serial Killer Stalked Queer New York

    ★★★★

  • Red Rooms

    ★★★★½

  • Warhorse One

    ★★★★½

  • God Is a Bullet

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Maggie Moore(s)

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Kandahar

    ★★★★

  • Mother's Day

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★★★

  • Fool's Paradise

  • White Men Can't Jump

    ½

  • One Ranger

    ★★★★

  • The Mother

    ★★★★

  • AKA

    ★★★★