• The Woman in the Window

    ★★★½

  • The Djinn

    ★★★★

  • Jigsaw

    ★★★½

  • Great Expectations

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • The Reckoning

    ★★½

  • Saw 3D

    ★★★

  • Saw VI

    ★★★

  • Saw V

    ★★★

  • Saw IV

    ★★★½

  • Piranha

    ★★★★

  • The Last Boy Scout

    ★★★★

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★½

  • Fried Barry

    ★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Disrupted

    ★★★★½

  • The Dry

    ★★★★

  • Into the Night

    ★★★★★