Sort by
  • The Marvels

    ★★★

  • What Happens Later

    ★★★

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part Two

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Burial

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Justice League: Warworld

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • The Portable Door

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Slumberland

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Ari Shaffir: JEW

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★

  • Sniper: Rogue Mission

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Martin: The Reunion

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★½

  • Katt Williams: World War III

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • All the Old Knives

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Blacklight

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • The 355

    ★★★