Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
03
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
★★★★
Edit this entry  
03
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★½
Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★½
Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
10
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
10
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Edit this entry  
17
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Motherless Brooklyn

Motherless Brooklyn

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Looper

Looper

2012
×
★★★★½
Edit this entry