• Wonder Woman 1984

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

  • Tenet

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Onward

  • Palm Springs

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Little Women

  • Frozen II

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • The Irishman

  • Knives Out

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Booksmart

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Ready Player One

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★

  • Logan

    ★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Doctor Strange

  • 13th

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Ghostbusters

    ★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Hail, Caesar!

  • Swiss Army Man

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★