Wanda has logged 15 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Encanto

Encanto

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
My Best Friend's Wedding

My Best Friend's Wedding

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
14
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Pee Mak Phrakanong

Pee Mak Phrakanong

2013
×
★★★½
Edit this entry  
19
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Edit this entry  
04
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Midnight at the Magnolia

Midnight at the Magnolia

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Perfect Man

The Perfect Man

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Ride or Die

Ride or Die

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Garden of Words

The Garden of Words

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Why Him?

Why Him?

2016
×
Read the review Edit this entry