Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Project Power

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Hollywood

    ★★

  • The Last Dance

    ★★½

  • Love Wedding Repeat

    ★★★

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Frozen II

  • The Devil Next Door

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Judy

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★★

  • Anima

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Toy Story 4

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Secret Life of Pets 2

  • Rocketman

    ★★★½

  • Aladdin

  • Yesterday

    ★★★½

  • Tolkien

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Hellboy

    ★★½

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • Juanita

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Blinded by the Light

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Late Night

    ★★½

  • Glass

    ★★★

  • Checkered Ninja

    ★★★½

  • The Mule

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Robin Hood

  • Mary Queen of Scots

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Green Book

    ★★★★

  • Widows

    ★★★