• Day Shift

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • The Lost City

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Pam & Tommy

  • Moonfall

  • Fresh

    ★★★½

  • Gold

    ★★★

  • Thief

    ★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • The Grucifixion

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Twins

    ★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★½

  • The Duel

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Charlotte In The Afternoon

  • WandaVision

    ★★★★

  • Let’s Just Get It Started

    ★½