Sort by

Warhawk has logged 26 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Joseph Smith: Prophet of the Restoration

Joseph Smith: Prophet of the Restoration

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gabriel Iglesias: Hot and Fluffy

Gabriel Iglesias: Hot and Fluffy

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
GoldenEye

GoldenEye

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Yes Man

Yes Man

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Jim Carrey: Unnatural Act

Jim Carrey: Unnatural Act

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm Fluffy

Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm Fluffy

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Omega Man

The Omega Man

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Testaments

The Testaments

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jeff Dunham: Controlled Chaos

Jeff Dunham: Controlled Chaos

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Land Before Time

The Land Before Time

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Licence to Kill

Licence to Kill

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Iliza Shlesinger: War Paint

Iliza Shlesinger: War Paint

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Phone Call

The Phone Call

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Memento

Memento

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Intouchables

The Intouchables

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
A Goofy Movie

A Goofy Movie

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Sick Kitten

The Sick Kitten

1903
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Mountain of the Lord

The Mountain of the Lord

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Beaver Trilogy

The Beaver Trilogy

2000
×
Read the review Edit this entry  
06
Big Daddy

Big Daddy

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Other Side of Heaven 2: Fire of Faith

The Other Side of Heaven 2: Fire of Faith

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Stalker

Stalker

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Jeff Dunham: Spark of Insanity

Jeff Dunham: Spark of Insanity

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry