• RRR

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

  • perfectCondition((GENUINE))

  • it's easy

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Bath Tub

  • Beyond the Infinite Two Minutes

  • Lily Chan & The Doom Girls

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★★

  • s01e03

    ★★★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • last night i dreamt that somebody loved me

    ★★★

  • Feels Good Man

  • Spree

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Cleaners

    ★★★★½

  • Moonlit Winter

    ★★★

  • On-Gaku: Our Sound

    ★★★½

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Ma

    ★★

  • L'Observateur

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • The Bob Emergency

    ★★★½

  • Mr. Pregnant

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Everybody’s Everything

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★½

  • The Great Hack

    ★★★½

  • The Lodge

    ★★

  • Escape Room

    ★★

  • Intimate Strangers

    ★★★

  • Other Side of the Box

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Green Book

    ½

  • A Return

    ★★★★

  • Halloween

    ★★½

  • Hotel Mumbai

    ★★★½

  • The Nun

    ★★

  • Suspiria

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • First Man

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★½

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Everybody in the Place: An Incomplete History of Britain 1984-1992

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Fatal Pulse

    ★★★★★

  • Tag

    ★★½

  • Knife+Heart

    ★★★

  • Burning

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★