RSS feed for Paul Anthony

Paul Anthony has logged 10 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Overlord

Overlord

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
You Might Be the Killer

You Might Be the Killer

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry