Sort by

Louise has logged 10 entries for films during January 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Paperman

Paperman

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
The ABCs of Death

The ABCs of Death

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pig

Pig

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Gold Rush

The Gold Rush

1925
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Dredd

Dredd

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Child of Rage

Child of Rage

1992
×
★★★
Edit this entry  
05
Weekend

Weekend

1967
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Begotten

Begotten

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Cropsey

Cropsey

2009
×
★★½
Edit this entry  
01
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry