• Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Godzilla

    ½