• Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Extraction

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • 3022

    ★★

  • Doom: Annihilation

    ★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Shanghai Fortress

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • The Wandering Earth

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • The VelociPastor

    ★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • 2036 Origin Unknown

    ★★

  • Bright

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Beyond Skyline

    ★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★★½

  • Starship Troopers: Traitor of Mars

    ★★

  • The Emoji Movie

    ★½

  • The Last Scout

    ★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • Alien: Covenant - Prologue: The Crossing

    ★★★

  • The Endless

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • The Boss Baby

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Spectral

    ★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Trolls

    ★★½

  • Phantasm: Ravager

    ★★½

  • Sing

    ★★★★

  • ARQ

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★½

  • Shin Godzilla

    ★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Beyond the Gates

    ★★★½

  • Kill Command

    ★★½

  • The Angry Birds Movie

    ★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★