• X

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Photocopier

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Yellow Belt Fury

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Angel Unemployed

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Lamb

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Silab

    ★★

  • Supercool

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bestia

    ★★★½

  • Blush

    ★★★½

  • The Little Prince(ss)

    ★★★½

  • Cry, Zach

  • Four Roads

    ★★½

  • medicament

    ½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★½

  • Motion Detected

    ★★

  • And Then! He Kissed Me

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • The Man with the Answers

    ★★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Fear of Rain

    ★★★

  • Just Ask Him

    ★★★

  • Never Gone

    ★★★★

  • Long Toast

    ★½

  • Sheets

    ★★½

  • The Christmas Setup

    ★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★½

  • Godmothered

    ★★★

  • Maski Papano

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Vacío

    ★½

  • A Christmas Gift from Bob

    ★★★★½

  • Wet Willy

    ★★½

  • How to Die Young in Manila

    ★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Initiation

    ★★★½