RSS feed for Weqols
  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Hellboy

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Leaving Neverland

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Serenity

    ★★½

  • Fyre

    ★★★★

  • Glass

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • John Leguizamo's Latin History for Morons

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★½

  • The Haunting

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Outlaw King

    ★★★½

  • Operation Finale

    ★★★½

  • The Happytime Murders

    ★★

  • The Meg

    ★★½

  • The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

    ★★★

  • Billionaire Boys Club

    ★★½

  • Skyscraper

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Tag

    ★★½

  • Hotel Artemis

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★½

  • Rampage

    ★★★

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

    ★★½

  • Game Over, Man!

    ★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Blockers

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Gringo

    ★★★

  • The Hurricane Heist

    ★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Red Sparrow

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★