• The Dropout

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Beanie Mania

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • LuLaRich

    ★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Fake Famous

    ★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Closed for Storm

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • 537 Votes

    ★★★½

  • The Perfect Weapon

  • The Plot Against The President

  • Console Wars

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Enemies of the State

    ★★★★

  • The Binge

    ★★

  • The Donut King

    ★★★

  • On the Trail: Inside the 2020 Primaries

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★★★½

  • The Swamp

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • The House in Between

    ★★★

  • This Land Is My Land

    ★★★

  • After Truth: Disinformation and the Cost of Fake News

    ★★½

  • Crazy, Not Insane

    ★★★½

  • Mayor

    ★★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★½

  • Save Yourselves!

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • Zola

    ★★★

  • Jasper Mall

    ★★★★½

  • The Mole Agent

    ★★★★½

  • Boys State

    ★★★★½

  • Good Vibes at the Iowa State Fair

    ★★★½

  • Cats

  • The Warrior Queen of Jhansi

    ★★½

  • The Good Liar

    ★★★½

  • No Safe Spaces

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Facing East

    ★★★

  • The Booksellers

    ★★★★½

  • Wrinkles the Clown

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Red Penguins

    ★★★½