Sort by
  • Madame Web

    ★★★

  • Argylle

  • The Beekeeper

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★½

  • The Boys in the Boat

    ★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★

  • Genie

    ★★

  • The Color Purple

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Wish

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • What Happens Later

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Foe

    ★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Pain Hustlers

    ★½

  • The Burial

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★

  • Quiz Lady

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Jawan

    ★★★★

  • Origin

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Daddio

  • Poor Things

    ★★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Rustin

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Strays

    ★★

  • Lousy Carter

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Circus Maximus

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½