Sort by
  • Do Revenge

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Nostalgia

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Exterior Night

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • As We Hold Hands

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dark Glasses

    ★½

  • Nest

    ★★★★½

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★

  • Babysitter

    ★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Diabolik

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Army of Thieves

    ★★

  • Yara

    ★½

  • A Girl Returned

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Help

    ★★★★½

  • The Mad Women's Ball

    ★★★★½

  • America Latina

    ★★★½

  • Ennio

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Freaks Out

    ★★★★

  • The Catholic School

    ★★

  • Happening

    ★★★★½

  • The Inner Cage

    ★★★★