ً has logged 11 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
My Girl

My Girl

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
Read the review Edit this entry  
24
Step Brothers

Step Brothers

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Central Intelligence

Central Intelligence

2016
×
★★★½
Edit this entry  
24
Paulie

Paulie

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Click

Click

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
A Walk to Remember

A Walk to Remember

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Jesus Christ Superstar Live in Concert

Jesus Christ Superstar Live in Concert

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Jesus Christ Superstar Live in Concert

Jesus Christ Superstar Live in Concert

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry