ً has logged 11 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
True Memoirs of an International Assassin

True Memoirs of an International Assassin

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Rainbow's Sunset

Rainbow's Sunset

2018
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Dictator

The Dictator

2012
×
★★
Edit this entry  
02
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Sarah Silverman: A Speck of Dust

Sarah Silverman: A Speck of Dust

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry