• A/V

    ★★★★½

  • Who's With Me?

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • A Slight Case of Murder

    ★★★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Escape Room

  • Good Burger

    ★★★★

  • Swallow

    ★★★½

  • Stargirl

    ★★★½