Sort by
  • The Killing

    ★★★★

  • Killer's Kiss

    ★★★

  • Fear and Desire

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Star 80

    ★★★½

  • All That Jazz

    ★★★★

  • Lenny

    ★★★½

  • Cabaret

    ★★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Sweet Charity

    ★★★★½

  • Mad Max

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Drag Me to Hell

    ★★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • The Gift

    ★★★