RSS feed for Wouter

Wouter has logged 13 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
22
Hounds of Love

Hounds of Love

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Invisible Man

The Invisible Man

1933
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Total Recall

Total Recall

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Daredevil

Daredevil

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fantastic Voyage

Fantastic Voyage

1966
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Deepwater Horizon

Deepwater Horizon

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Girl with All the Gifts

The Girl with All the Gifts

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Raw

Raw

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bleed for This

Bleed for This

2016
×
★★★
Edit this entry  
16
Fantastic Voyage

Fantastic Voyage

1966
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry