RSS feed for Wouter

Wouter has logged 13 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Wolfpack

The Wolfpack

2015
×
★★★
Edit this entry  
30
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Void

The Void

2016
×
★★½
Edit this entry  
24
Freeway

Freeway

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

1964
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
★★★
Edit this entry  
14
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★
Edit this entry  
12
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Edit this entry  
09
My Cousin Rachel

My Cousin Rachel

2017
×
★★★
Edit this entry  
08
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Daddy's Home

Daddy's Home

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry