RSS feed for Wouter
  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Practical Magic

    ★★

  • Tag

    ★★★

  • Justice League: Gods and Monsters

    ★★★★½

  • Hold the Dark

    ★★★½

  • Batman: Bad Blood

    ★★★★

  • Batman: Assault on Arkham

    ★★

  • American Animals

    ★★★

  • Gangster Squad

    ★★★

  • Upgrade

    ★★½

  • Shot Caller

    ★★★

  • Molly's Game

    ★★★

  • Ruby Sparks

    ★★★

  • The Predator

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Tyrannosaur

    ★★★★

  • Alpha

    ★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½