Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Full Out: Inside Ohio Show Choir

    ★★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★

  • Boo, Bitch

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Love & Gelato

  • 38 at the Garden

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Metal Lords

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★½

  • Dirtbag

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Beanie Mania

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

    ★★★★

  • One December Night

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Night Teeth

    ★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★