• The Pianist

    ★★★★

  • The Ghost Writer

    ★★★

  • Empire of the Sun

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Sneakers

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Stardust

    ★★★★

  • Jason and the Argonauts

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Doctor Who: The Runaway Bride

    ★★★★

  • Black Mirror: Fifteen Million Merits

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Schindler's List

    ★★★★