Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★½

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • I'm Gonna Kill My Roommate

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★

  • I Believe in Santa

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • A Hollywood Christmas

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Noel Diary

    ★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Christmas with You

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Bones and All

    ★½

  • White Noise

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • The Next 365 Days

    ½

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Three Thousand Years of Longing

  • Armageddon Time

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • 365 Days: This Day

  • Downton Abbey: A New Era

    ★½

  • The Northman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Figure

  • TV Time