• Avatar 2

  • Lightyear

  • Squid Game

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Boys Beware

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Long Toast

  • Soul

    ★★★★½

  • The Plumber

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Date Night

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Helluva Boss

    ★★★½

  • Blue Story

    ★★★★

  • Hazbin Hotel

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Airplane Mode

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★

  • Yesterday

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Zog

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mortal Engines

    ★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Venom

    ★★★

  • Johnny English Strikes Again

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Bushworld Adventures

    ★★★★