• No Time to Die

    ★★★★½

  • Quantum of Solace

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • It Takes Three

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Top Gun

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Flashback

    ★★★

  • Heathers

    ★★★★½

  • Chicago

    ★★★★

  • Ella Enchanted

    ★★★★

  • Winter

    ★★★

  • Miss Marie Lloyd: Queen of the Music Hall

    ★★

  • Confessions of a Shopaholic

    ★★★★

  • The Silence of the Lambs

    ★★★★