Wilco has rated 110 films ★★★★★ .

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Avatar

    ★★★★★

  • Up

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Children of Men

    ★★★★★