Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Mark Normand: Soup to Nuts

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • All Up in the Biz

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★

  • Marlon Wayans: God Loves Me

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Butcher's Crossing

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Amanda

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Andrew Schulz: Infamous

    ★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½