Wilf has logged 20 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Becoming

Becoming

2020
×
Read the review Edit this entry  
10
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Joker

Joker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Neighbors' Window

The Neighbors' Window

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Objectified

Objectified

2009
×
★★
Edit this entry  
28
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
Read the review Edit this entry  
19
The Square

The Square

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Little Women

Little Women

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
1917

1917

2019
×
★★
Edit this entry  
06
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry