Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • Freelance

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Burial

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • The Retirement Plan

    ★★

  • Retribution

    ★★½

  • Strays

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • It Lives Inside

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

  • Fair Play

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½