Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★★

  • Meet Cute

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Mack & Rita

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★★½

  • Easter Sunday

    ★★½

  • Prey

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Princess

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★★★

  • Umma

    ★★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★