• GO-BOY! Memories of a Life Behind Bars

    ★★★★

  • Why Horror?

    ★★★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★★

  • Slumber Party Massacre III

    ★★★★

  • Daimajin

    ★★★★★

  • The 'Burbs

    ★★★★

  • Christine

    ★★★★★

  • King Kong

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Leatherface

    ★★

  • Texas Chainsaw 3D

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

  • The Texas Chainsaw Massacre

  • Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation

    ★★