RSS feed for will
  • Host

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Primal

    ★★★★

  • Scare Package

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Bad Education

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • The Fanatic

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Us

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Drug Stories! Narcotic Nightmares and Hallucinogenic Hellrides

    ★★★★

  • Echo in the Canyon

    ★★★

  • High Life

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Widows

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Truth or Dare

  • A Quiet Place

    ★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Searching

    ★★

  • The Post

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • Jigsaw

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • mother!

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • First Reformed

    ★★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • The Book of Henry

  • Good Time

    ★★★★