Sort by
  • Our Beloved Month of August

    ★★★★½

  • A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

    ★★★

  • Blissfully Yours

    ★★★★

  • A Gorgeous Girl Like Me

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Orphans of the Storm

    ★★★★

  • Sonatine

    ★★★★½

  • The Fury

    ★★★★

  • Batman & Robin

    ★½

  • The Wind

    ★★★★★

  • Donnie Darko

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Iron Man 2

    ★★½

  • In Front of Your Face

    ★★★

  • Spirited Away

    ★★★★

  • Glass

    ★★★★