Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★½

  • Reptile

    ★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Miguel Wants to Fight

    ★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Sound of Freedom

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Strange Way of Life

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★½

  • Ghosted

    ½

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Soulmate

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Bottoms

    ★★

  • A Good Person

    ★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Afire

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • The Adults

    ★★★

  • Reality

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • Sharper

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Mutt

    ★★½

  • Passages

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★½

  • Scrapper

    ★★½

  • Flora and Son

    ★½

  • Rotting in the Sun

    ★★

  • Shortcomings

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • A Thousand and One

    ★★★

  • The Persian Version

    ★½

  • Kokomo City

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★

  • Past Lives

    ★★★